بیمه ایران - نمایندگی رفوگربیمه دیجیتال

مرجع مشاوره و صدور بیمه نامه های تخصصی (کیفیت محصول، سفرهای خارجی، حمل و نقل بین الملل، تجهیزات الکترونیکی و انواع بیمه نامه های مسئولیت و مهندسی)

بیمه مان بیمه ایران در واقع نسخه تکمیل شده بیمه جامع زندگی می باشد که مشترکا توسط شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت بیمه ایران معین که شرکت تحت پوشش بیمه ایران در منطقه آزاد کیش است طراحی و ارائه گردید. بیمه مان در اصل یک پوشش عمر و پس انداز مختلط می باشد. این بیمه نامه برای شخصی که میخواهد بیمه شود، یک سرمایه گذاری است که از هر جهت برای ایشان سودمند خواهد بود. به این دلیل که بیمه مان علاوه بر سرمایه گذاری و پس انداز مطمئن، شامل سرمایه فوت، سرمایه فوت در اثر حادثه، پوشش امراض خاص، پوشش بیماری سرطان و پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه میباشد، حال شما را با این پوششها بیشتر آشنا مینماییم .

در همان بدو قرارداد و با تکمیل پرشنامه بیمه مان، شخص بیمه شده به نسبت سرمایه انتخابی تا صدور بیمه نامه تحت پوشش بیمه حوادث می باشد و چنانچه در این مدت حادثه منجر به فوت برای بیمه شده اتفاق افتد، شرکت بیمه موظف به پرداخت 50/000/000 ریال به بازماندگان وی می باشد.

اقساط بیمه مان را میتوانید بصورت ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و سالانه و حتی یکجا پرداخت نمود که حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و حداکثر با توجه به درخواست شما می باشد که به این مبالغ پرداختی سود 18% تضمین شده پرداخت میشود.

مثال:اگر بیمه گزار ماهیانه مبلغ 100هزار تومان را پرداخت نماید، بعد از گذشت 30سال مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون تومان به بیمه شده پرداخت خواهد شد که وی میتواند این مبلغ را به صورت یکجا دریافت کند و یا بصورت مستمری ماهانه بصورت ماداملعمر به بیمه شده پرداخت خواهد شد .

تعریف پوشش سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه مان بیمه ایران: در موقع صدور بیمه زندگی مان، مبلغی به عنوان سرمایه فوت و سرمایه فوت در اثر حادثه بر روی برگ پیشنهاد بیمه مان از طرف بیمه گزار درخواست میگردد. این به این معنا میباشد که شرکت سهامی بیمه ایران متعهد میشود که در صورت فوت بیمه شده مبلغ درخواستی را به وراثی که شخص بیمه گزار مشخص کرده است، پرداخت نماید و در ضمن سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه مان میتواند 2 یا 3 برابر سرمایه فوت به هر علت باشد. این انتخاب به عهده بیمه گزار میباشد؛ اگر بیمه شده به شکل عادی و طبیعی فوت کند، مبلغ سرمایه فوت بعلاوه مبالغی که بیمه شده پرداخت کرده و سود آن مبالغ (ارزش بازخریدی)نیز به وراث مشخص شده پرداخت میگردد. در صورتی که بیمه شده بیمه عمر مان بیمه ایران در اثر حادثه فوت کند، مبلغ سرمایه فوت بعلاوه مبالغ پرداختی که به آنها سود تعلق گرفته شده و همچنین سرمایه فوت در اثر حادثه را دریافت مینماید. مثال: اگر بیمه شده بیمه مان، سرمایه فوت عادی 20 میلیون تومان را انتخاب کند و سرمایه فوت در اثر حادثه، 3 برابر یعنی 60 میلیون تومان داشته باشد و اگر ایشان در سال دهم مبلغی بازخریدی ایشان 32 میلیون تومان داشته باشد و ایشان در اثر حادثه فوت نمایند، نه تنها 80 میلیون سرمایه فوت به هر علت و فوت در اثر حادثه را دریافت میکنند، بلکه مبلغ بازخریدی را هم به وراث پرداخت میشود. یعنی جمعا به مبغ 112 میلیون تومان دریافت می کند.

پوشش امراض در بیمه مان شامل سکته مغزی، سکته قلبی، جراحی قلب باز، پیوند کلیه و کبد تا سقف بیست میلیون تومان و پوشش سرطان شامل غرامت انواع سرطان تا سقف سی میلیون تومان میباشد.

یکی دیگر از پوششهای بیمه مان بیمه ایران، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه است. این پوشش بدین معناست که اگر بیمه شده در اثر حادثه و یا ناگهانی دچار نقص عضو شود، شرکت بیمه ایران متعهد میباشد تا پایان قرارداد اقساط بیمه شده را پرداخت نموده و در پایان مدت قرارداد سود را به بیمه شده پرداخت نماید. همچنین به مدت 10 سال تا 3 برابر آخرین حق بیمه ای که سالیانه پرداخت شده است، به صورت بلاعوض به بیمه شده پرداخت میکند.

پوشش وام بیمه مان: بیمه گزار بیمه مان میتواند بعد از 2 سال 90% اندوخته خود و سود تعلق گرفته به سپرده را با نرخ سود 4 درصد وام برداشت کند. در نظر داشته باشید برای دریافت وام شما احتیاج به ضامن و یا چک و یا سفته ای ندارید و بیشتر از 2 ساعت زمان برای دریافت وام صرف نخواهید کرد.

پوشش بیمه ای از بدو تولد: مزایای دیگر بیمه مان پوشش بیمه ای از بدو تولد می باشد که سقف آن در حال حاضر ده ملیون تومان می باشد

پوشش پرداخت بخشی از سرمایه در سال آخر زندگی: چنانچه بیمه گزار از نظر پزشکی در سال آخر عمر خود باشد و در اصطلاح عام، پزشکان وی را جواب کرده باشند، مبلغ بیست در صد کل سرمایه بعنوان هزینه های احتمالی به صورت بلاعوض به بیمه شده پرداخت می گردد.

پوشش معافیت از مالیات: اقساط بیمه عمر طبق قانون جزء هزینه های تایید شده ادارات مالیات می باشد که درآمد را می کاهد. از اینرو پرداخت اقساط بیمه عمر برای مدیران موسسات بعنوان هزینه تلقی می شود و باعث کاهش مالیات می گردد. ضمن اینکه سرمایه حاصل از بیمه عمر مان نیز معاف از مالیات است.

جهت مشاوره و خرید بیمه مان، با شماره های 86021241 و 88309793 تماس حاصل فرمایید.

فرم پیشنهاد

کاتالوگ بیمه مان

 

 

 

بیمه ایران

logo-samandehi

نماد انجمن صنفی کسب و کار

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت بیمه دیجیتال،متعلق به نمایندگی 20319 شرکت سهامی بیمه ایران می باشد.

استفاده از مطالب این سایت ، با ذکر منبع بلامانع است.

تهران، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنا (جنوبی)، پلاک 137، طبقه سوم شمالی

تلفن: 88863960 ، 88309793 ، 86021241

www.bimehdigital.ir - www.bimehdigital.com - info@bimehdigital.ir

طراحی و اجرا: وب نگاران

 
پیام بگذارید
سوالات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال خواهند نمود.
1000 کاراکتر باقیمانده